Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Абсолютно новий Renault Espace: неосяжний панорамний скляний дах, більший за будь-який інший

Це – останній тизер перед тим, як абсолютно новий Renault Espace постане у всій красі 28 березня 2023.

Після того, як офіційно було розкрито назву Espace та представлено фото, які грають зі світлом і тінню, щоб показати зовнішність великого 5ти та 7ми місного SUVу, тепер Renault  зміщує фокус на досвід всередині авто.

Шосте покоління Espace лишається вірним духу своїх попередників і продовжує пропонувати своїм пасажирам відчуття комфорту і простору.

Одна з нових функцій абсолютно нового Renault Espace – його панорамний скляний дах, більший за будь-який інший на ринку.

Величезний панельний скляний дах дозволяє сонячному світлу проникати всередину більш ніж на 1 м²,оскільки його довжина становить 1.33 м, а ширина –  84 см, надаючи переднім, середнім і заднім пасажирам автомобіля світліший інтер’єр, а отже ще приємніший досвід водіння.

ЗБЕРЕЖІТЬ ДАТУ

Світова прем’єра

АБСОЛЮТНО НОВИЙ RENAULT ESPACE

Вівторок 28 березня 2023 – 10.00 (CET)

Про RENAULT

Renault, історичний бренд мобільності та піонер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі  стратегічним планом “Відродження” Renault розпочав амбітну трансформацію, що приносить прибуток, рухаючись до більш  конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого модельного ряду. Її амбіції полягають у втіленні сучасних інновацій в технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.