Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Автокрісло майбутнього: вся справа в поставі

В автомобільних кріслах арсенал функцій, що захищають спину, продовжує зростати протягом останніх десятиліть. Асоціація Aktion Gesunder Rücken (AGR) (“Рух за здорову спину”) також замислилася над тим, які майбутні функції могли б ще більше сприяти здоров’ю спини.

Однією з корисних функцій може бути автоматизована система розпізнавання пози та система, яка рекомендує водієві змінити позу. При виявленні необхідності зміни положення бортова електронна система подає водієві відповідні стимули до дій. Також можна було б автоматично ініціювати зміну пози при зміні положення сидіння, відповідно до AGR. Справа в тому, що навіть дуже ергономічне крісло можна використовувати вкрай невдало.

Автомобіль також може використовувати датчики для виявлення напруги у водія і протидіяти їй, автоматично вмикаючи функцію підігріву і масажу або активуючи функцію стимулювання рухів. Ще однією можливістю для сприятливого для спини водіння може бути своєрідна система виявлення втоми спини, яка рекомендує водієві перерви в русі. Тут можлива відповідна індикація на дисплеї з рекомендацією про перерву.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.