Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.03.2023

Автомобільна компанія Chery розпочинає свою діяльність в Європі з новим брендом Omoda

Китайська автомобільна компанія Chery є відносно молодим підприємством. Виробник, який також випускає автомобілі британських брендів для китайського ринку як місцевий партнер Jaguar Land Rover, був заснований у 1997 році. Крім серій Tiggo і Arrizo під брендом Chery, на внутрішньому ринку продаються також автомобілі з іншими марками, в тому числі Jetour і Karry. Крім того, Chery є одним із засновників компанії Qoros, яка стартувала з великими амбіціями.

У 2017 році китайці вперше з’явилися на IAA у Франкфурті, де представили моделі позашляховиків під брендом Exeed. До запланованого запуску продажів ще далеко. Наразі розробляються нові електричні моделі.

Конкуренція для Seat Ateca та Nissan Qashqai

На днях на сцену вийшов ще один бренд Chery Group: Omoda, покликаний сподобатися молодим покупцям. Не тільки в Китаї, але і в Європі. Запуск першої моделі запланований на 2024 рік. Omoda 5 – це компактний позашляховик довжиною 4,40 метра, що означає, що його формат відповідає формату таких визнаних конкурентів, як Nissan Qashqai і Seat Ateca.

Дизайн Omoda 5 виглядає сучасно, спереду домінує велика радіаторна решітка. Це також має свою функцію, адже на першому етапі нова модель стартує як двигун внутрішнього згоряння. Турбований 1,6-літровий бензиновий двигун виробляє 145 кВт / 197 к.с. Максимальний крутний момент – 290 Нм і доступний у діапазоні від 1 750 до 4 500 об/хв. Коробка передач з подвійним зчепленням і сімома передачами забезпечує відповідне передавальне число.

Спочатку з бензиновим двигуном, а згодом і з електричним

У четвертому кварталі буде представлена електрична версія Omoda 5, яка вийде на ринок пізніше, ніж бензинова модель. Технічні характеристики моделі з локальним нульовим рівнем викидів поки що не розголошуються. За кокпітом з великими дисплеями і підсвічуванням, яке можна налаштувати на 64 кольори, позашляховик повинен запропонувати достатньо простору для водія і пасажирів. Об’єм багажника напрочуд невеликий: в технічному паспорті вказано 360 літрів.

У 2024 році Omoda 5 почнуть продавати і в Європі. Поки що невідомо, коли саме відбудеться вихід на ринок, в які країни постачатимуть китайці і як виглядатиме стратегія продажів. Але вже є перспективи модельного сімейства.

Під номерами 3 і 7 анонсовані наступні моделі Omoda. У той же час під назвою Jaecoo були анонсовані позашляховики з традиційним дизайном, що нагадує класичні позашляховики (5,7 і 9).

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.