Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Автомобільні функції на основі підписки – бум чи крах?

Послуги на основі передплати в особистих автомобілях — це тема, яка останнім часом викликала багато дискусій, і споживачі категорично проти будь-яких подібних речей.

Постачальник автомобільних інтернет-послуг компанія VNC Automotive, однак, вважає, що послуги передплати залишаться, і очікує, що з часом їхня популярність зростатиме. У прес-релізі, опублікованому цього тижня, VNC стверджує, що споживачі вже звикли до моделі передплати у своєму повсякденному житті завдяки таким службам, як Netflix, Amazon Prime і Spotify, і що такий досвід помʼякшить перехід до автомобільних послуг на основі передплати.

Посилаючись на можливість споживачів платити за функції лише тоді, коли вони ними користуються (наприклад, підігрів сидінь використовується лише взимку), VNC вважає, що споживачі можуть віддати перевагу активувати та деактивувати функції відповідно до своїх потреб і бюджету, а не «переплачувати наперед».

Такий потенціал спеціальних функцій представляється як перевага навіть для наступних власників автомобіля, що дозволяє їм активувати функції, які відсутні в купленому вживаному автомобілі. Іншою передбачуваною перевагою є можливість для споживачів «перемикатися між автомобілями та переносити передплачені функції відповідно до пакету передплати кожного водія в інший автомобіль». Звичайно, цей метод є бажаним з точки зору виробників, оскільки він дозволяє їм утримувати клієнтів в екосистемі підписки і таким чином підвищити лояльність до бренду, принаймні теоретично.

Основою для всього цього, здається, є дані нещодавнього опитування YouGov, які вказують на те, що 30 відсотків британських і американських споживачів автомобілів погодилися б із твердженням: «Я не хочу бути прив’язаним до володіння автомобілем, тому що мої потреби можуть змінитися». Те саме опитування, очевидно, вказує на те, що споживачі більш відкриті до моделі підписки на автомобіль замість права власності, і що молоді водії можуть взагалі відмовитися від власності, розглядаючи транспортні засоби як «швидкий товар».

Однак варто зазначити, що значно більша частина респондентів опитування все ще віддають перевагу володінню своїми транспортними засобами та, ймовірно, також воліють постійно контролювати функції своїх транспортних засобів. Питання про те, чи суттєво похитнеться ця думка найближчим часом у протилежний бік, залишається відкритим.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.