Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Концепт RVing Vanlife прокладає шлях до майбутніх подорожей

Передбачаючи майбутнє автономних позашляховиків, концепція Vanlife від GAC поєднує в собі комфорт і пригоди.
З розвитком технологій автономного водіння вони все більше інтегруються у світ подорожей та пригод на свіжому повітрі. Студія передового дизайну китайського автовиробника GAC в Мілані підняла цю ідею на нові висоти, створивши концепт Vanlife – повністю автономний будинок на колесах, призначений для пересування будь-якою місцевістю, роблячи подорожі більш приємними та безтурботними.

Концепт Vanlife є другою частиною серії GAC “Автомобільна культура”, після представленої минулого року Barchetta. Цього разу команда дизайнерів зосередила свою увагу на подорожах на автофургонах, які набули значної популярності в останні роки.   

Vanlife від GAC – це не лише транспортний засіб для коротких відпусток або повільних, повсякденних подорожей, але й для цілеспрямованих, тривалих подорожей, таких як поїздки на 2 000 км або більше. Повністю автономний автомобіль може похвалитися рівнем автоматизації 5-го рівня, що забезпечує розслаблення та відсутність стресу під час подорожі, подібно до авіаперельоту першим класом. Твердотільний акумуляторний блок забезпечує великий запас ходу і швидку зарядку, а компактний і обтічний дизайн дозволяє ефективно використовувати батарею.

Однією з найбільш вражаючих особливостей концепту Vanlife є його здатність забезпечувати повну автономію не лише на автомагістралях, але й на будь-якій дорозі чи бездоріжжі. Автономна навігаційна система автомобіля використовує GPS і картографічні дані в поєднанні з системою визначення зоряного положення, щоб забезпечити надійне самостійне водіння навіть у віддаленому бездоріжжі. Крім того, Vanlife оснащений безповітряними шинами підвищеної прохідності з системою протектора, призначеною для підтримки зчеплення на різних поверхнях, включаючи асфальт, пісок, сніг і каміння.

Завдяки системі Vanlife, яка дбає про водіння та навігацію, пасажири можуть повністю насолоджуватися своєю подорожжю. Великі вікна та скляний дах відкривають захоплюючі краєвиди, а автомобільний гамак забезпечує зручне спальне місце. Пасажири також можуть користуватися особистими пристроями, які, ймовірно, будуть розвиватися з часом.

Концепт Vanlife має унікальну “орбітальну раму”, яка замінює традиційну драбинчасту раму або конструкцію з монокузовом. Ця рама охоплює середню частину транспортного засобу, дозволяючи кріпити внутрішні та зовнішні автомобільні компоненти зверху та знизу, формуючи цілісний транспортний засіб. Рама Orbital також дозволяє пасажирам прикріплювати і замінювати різні модульні компоненти, такі як смарт-пристрої, динаміки, освітлення, столики і сумки для зберігання, що дозволяє створити персоналізований інтер’єр.

Ззовні рама Orbital підтримує систему висувної платформи, яка реалізує розсувну кухню. Хоча на платформі немає вбудованого обладнання, вона пропонує достатньо місця з подвійною стільницею для приготування їжі, приготування їжі та ремонту спортивного спорядження.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.