Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Автосалон майбутнього? Китайський преміум-бренд Nio розпочинає підкорення автомобільної Німеччини з Берліну

93-й у світі та перший у Німеччині Nio House покликаний об’єднати творчість, мистецтво та культуру. Перше представництво китайського виробника Nio відкривається безпосередньо в Берліні в приміщенні Гедехтніскірхе.

У той час як інші бренди поки що в основному будують брендовані салони, китайський преміум-бренд використовує інший підхід.

На 2 200 квадратних метрах, розташованих на трьох поверхах, Ніо створив комунікаційний палац у самому центрі федеральної столиці з численними світлими і дуже відкрито спроектованими конференц-залами.

“Приїхати сюди і провести тут час – це наша мета. Основна увага має бути зосереджена на тому, щоб люди об’єднувалися”, – пояснив представникам ЗМІ голова Nio Germany Ральф Кранц.

На першому поверсі до запуску представлені чотири моделі Nio. Є місце для сімох. Оскільки новачок галузі обходиться без дилерської мережі і робить ставку на прямі онлайн та офлайн продажі, автомобілі також будуть продаватися командою автосалону. Наразі на місцевому рівні працевлаштовано 20 осіб.

Nio оголосила про подальші будинки Nio” у Франкфурті-на-Майні, Мюнхені, Кельні та Гамбурзі.  

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.