Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Автосервіс майбутнього: як СТО залишатися на вістрі технологічного прогресу

Сучасні автомобілі оснащені високотехнологічними системами й функціями та потребують відповідного обслуговування. На прикладі мережі Бош Авто Сервіс розглянемо чинники, які дозволяють майстерні йти в ногу з часом і пропонувати автовласникам сервіс найвищого рівня.

  • Партнерство з лідером в інноваціях, компанією Bosch, дозволяє СТО залишатися на вістрі технологічного прогресу ще з 1921 року;
  • Інтелектуальні онлайн-тренінги та практичні заняття дозволяють співробітникам майстерень Бош Авто Сервіс швидко опановувати всі технологічні тренди та застосовувати отримані знання на практиці;
  • Новітнє програмне забезпечення та онлайн запис на обслуговування дозволяють вивести клієнтський сервіс і управління майстерні на новий рівень.

Сучасні транспортні засоби мають мало спільного з триколісним Benz Patent-Motorwagen (нім. «патентований автомобіль Бенца») 1886 року, який вважається першим серійним автомобілем з ДВЗ (двигуном внутрішнього згоряння). Системи допомоги водієві, нові типи приводу, хмарні цифрові сервіси та автономне керування зробили водіння безпечнішим і комфортнішим. Відповідно, змінилися й очікування автомобілістів щодо сервісних майстерень. Станції Бош Авто Сервіс прагнуть не тільки підлаштовуватися під нові вимоги, але й заздалегідь їх передбачати.

«Bosch відчуває себе в майбутньому як вдома, наша компанія відіграє важливу роль у визначенні напрямку розвитку автомобільних технологій», – розповідає голова Сервісних концепцій Bosch Automotive Aftermarket Томас Вінтер. Від першої системи запалювання з магнето до штучного інтелекту як бази для систем автономного водіння, компанія Bosch завжди прагнула розвивати персональну мобільність і бути лідером автомобільної індустрії. Для прикладу, концерн щорічно інвестує 3,7 мільярда євро в розробку програмного забезпечення та має штат понад 30 000 програмістів по всьому світу, залучених у цю роботу. Приблизно 250 фахівців зі штучного інтелекту займаються дослідженнями в центрі ШІ Bosch, заснованому у 2017 році. Bosch знову очолює список головних новаторів автомобільної індустрії, оформивши лише у 2019 році 5926 патентів у всьому світі.

Чи то двигун внутрішнього згоряння, гібридний або електропривод, інтелектуальні онлайн-тренінги та практичні заняття дозволяють співробітникам майстерень Бош Авто Сервіс швидко освоювати всі технологічні тренди та застосовувати отримані знання на практиці у сфері діагностики, сервісного обслуговування та ремонту автомобілів.

«Як превентивний партнер, Bosch інвестує не тільки в розробку нових продуктів, але й у розвиток фахівців, які будуть з цими продуктами працювати, – пояснює Томас Вінтер. – Наша мета в тому, щоб рівень експертності співробітників Бош Авто Сервіс не тільки йшов у ногу з часом, а й був однаковим у будь-якому куточку світу».

Портфоліо Бош Авто Сервіс постійно розширюється відповідно до нових трендів – електромобілями, автономним водінням і концепцією каршерінга.

Новітнє програмне забезпечення та онлайн запис на обслуговування дозволяють вивести клієнтський сервіс і управління майстерні на новий рівень. Інструменти, що використовувалися в майстернях у 1921 році, ще не втратили актуальності, але станції Бош Авто Сервіс також застосовують нові методи діагностики, обслуговування та ремонту автомобілів. Це стало реальністю завдяки інтернету речей і моментальному обміну даними за допомогою онлайн простору. При цьому і пристрасть співробітників Бош Авто Сервіс, і прагнення допомогти кожному клієнту та їх транспортним засобам залишилися без змін, як і бажання надати якісні та надійні послуги.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.