Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Акумуляторні технології: керівник Daimler Truck застерігає про залежність від Китаю

Керівник вантажних автомобілів Daimler Мартін Даум висловив занепокоєння з приводу домінування Китаю в галузі акумуляторних технологій. За словами Даума, існує надзвичайно висока залежність від Китаю.

“Китайські компанії вже мають патенти, попередні продукти та сировину”, – сказав Даум. За його словами, на світовому ринку на 80% домінує Китай. “Я думаю, що завжди важко, коли ти залежиш від однієї країни”.

“Ми теж неодмінно створимо власне виробництво акумуляторів разом з партнерами, хоча й трохи пізніше, ніж компанії, що виробляють легкові автомобілі”, – сказав Даум. Але навіть у разі співпраці за ними будуть стояти китайські патенти, якщо виникнуть сумніви. І навіть якщо ви вироблятимете батареї самостійно, вам все одно не вистачатиме попередньої продукції.

“Ми ніколи не будемо енергетично самодостатніми. Німеччина завжди імпортувала значну частину своїх енергетичних потреб – чому раптом має бути інакше, особливо з “зеленою” енергією. Водень можна отримувати з багатьох джерел”, – сказав Даум. З точки зору технології та виробництва енергії, можна було б не залежати від однієї країни. Daimler Truck хоче продавати серійні автомобілі на водневих паливних елементах у другій половині цього десятиліття.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.