Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Американець Стерлінг Бекус надрукував на простому 3D-принтері автомобіль Lamborghini Aventador

Інженер Стерлінг Бекус надрукував на 3D-принтері Lamborghini Aventador. Стерлінг спочатку завантажив модель Aventador у масштабі 1:10, збільшив її, розділив на частини та додав кілька своїх власних модифікацій, наприклад, зробивши кузов автомобіля ширшим. Процес зайняв 5 років.

Стерлінг мав лише простий принтер Creality Cr 10S за 350 доларів, який використовувався для хобі-проектів. Щоб надрукувати автомобіль, Стерлінг розділив усі поверхні на невеликі частини, які він роздрукував та склеїв разом за допомогою епоксидної смоли. 

Cr 10S не друкує стандартною ниткою PLA, яка чудово підходить для крихітних іграшок, але не для великих суперкарів. PLA має температуру склування 50-60 ° C, що означає, що при цих температурах він стає м’яким і починає деформуватися. Щоб подолати це, Стерлінг покрив кожну поверхню 6 шарами листа вуглецевого волокна (3 зверху та 3 знизу), прикріпивши вуглецеве волокно до панелей під вакуумом, щоб не було деформації або бульбашок. Після того, як кожна панель була затиснута вуглецевим волокном, Стерлінг покрив їх автомобільною ґрунтовкою та відшліфував їх.

Керівники Lamborghini подарують ентузіасту дві оригінальні фари Aventador, заощадивши 10 тисяч доларів на витратах. Лобове скло на оригінальному Aventador коштує 4000 доларів, але Стерлінг задовольнявся вітровим склом від мінівена Pacifica, яке він підрізав за розміром. Задні ліхтарі Стерлінг надрукував самостійно, враховуючи, що широкофюзеляжна конструкція, якої він прагнув, не підходила до стандартних задніх ліхтарів Lamborghini.

Найскладнішою частиною складання було правильно встановити фірмові двері-ножиці Aventador. Навіть будучи фізиком, Стерлінг просто не міг цього зрозуміти… а дверні петлі Lamborghini коштують тисячу доларів за штуку. На щастя, Стерлінг був не єдиним, хто одночасно друкував Aventador на 3D-принтері. Інший любитель, який збирав власний Aventador, мав кілька зайвих петель, які він віддав Стерлінгу.

Що найвражаюче, так це те, що вся ця машина побудована з нуля. Замість того, щоб знімати зовнішній обтічник зі старого автомобіля та накладати на нього частини Aventador, Стерлінг зібрав шасі вручну, зваривши шматки металу разом. Потім металеве шасі утримуватиме кожен окремий елемент PLA і вуглецевого волокна, створюючи естетику автомобіля.

Під капотом Aventador знаходиться не фірмовий V12 Lamborghini, а замість нього LS1, V8, вироблений GM і використовуваний Corvette. Коробка передач на Aventador теж не стокова від Lamborghini, а скоріше взята від Porsche 911. Кермо Lamborghini йому надіслали прямо з Італії. Італійці не люблять, коли порушують традиції.

Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.