Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.07.2023

Асистент водіння: Mercedes забезпечує автоматичну зміну смуги руху

У найближчому майбутньому автомобілі Mercedes зможуть автоматично змінювати смугу руху на німецьких дорогах. Технологія, яка досі була доступна лише в Північній Америці, дебютує в новому E-класі, а згодом до неї приєднаються C-клас і серія електромобілів.

При активації системи контролю дистанції система змінює смугу руху без втручання водія в діапазоні швидкостей від 80 до 140 км/год, наприклад, для обгону повільнішого учасника руху. Однією з передумов є наявність багатосмугової дороги з обмеженнями швидкості та розпізнаваною розміткою.

Mercedes інтегрує автоматичну зміну смуги руху в свою систему допомоги рівня 2. Тому водій повинен постійно тримати руки на кермі. Це відрізняє асистента від варіанту Level 2 Plus (Рівень Два Плюс), нещодавно представленого в BMW 5 серії, де користувач повинен лише спостерігати за дорожнім рухом і бути готовим втрутитися. Втім, інші моделі Mercedes вже здатні керувати автомобілем на рівні 3, коли користувачеві дозволяється тимчасово відволікатися від руху, щоправда, автономна зміна смуги руху в цьому варіанті не передбачена.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.