Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Джо Байден підтримує перевірку закордонних угод Ілона Маска

Президент США Джо Байден висловив готовність до перевірки американською владою іноземного бізнесу зіркового підприємця Ілона Маска. «Я вважаю, що співпраця та технічні відносини Ілона Маска з іншими країнами заслуговують на вивчення», — сказав Байден у Вашингтоні в середу. Він не стверджує, що Маск робить щось не так. Проте експертиза в цьому випадку доречна. Байдена запитали, чи вважає він Маска загрозою національній безпеці.

Маск очолює, серед іншого, виробника електрокарів Tesla і космічну компанію SpaceX, а нещодавно купив онлайн-сервіс Twitter. Для Tesla важливим ринком є ​​Китай, де компанія має великий завод. Під час поглинання Twitter приблизно на 44 мільярди доларів Маск отримав гроші від саудівського принца Альваліда бін Талала, дочірньої компанії державного інвестиційного фонду Катару та криптовалютної біржі Binance, яка спочатку була заснована в Китаї.

Доступ до даних американців із третіх країн

Тиждень тому Washington Post повідомила, що Міністерство фінансів попросило Twitter надати додаткову інформацію про роль інвесторів. Зокрема, йдеться про те, чи могли вони отримати доступ до такої інформації, як дані користувачів. Доступ до даних американців із третіх країн викликає серйозне занепокоєння влади США і вже змусив її вжити заходів проти популярного відеододатку Tiktok, який належить китайській групі Bytedance.

Технічний мільярдер Маск також викликав ажіотаж кілька тижнів тому двома заявами, які викликали критику. Він запропонував зробити Тайвань «особливим адміністративним регіоном» під владою Китаю. Уряд у Тайбеї відкинув це як неприйнятне. Маск також закликав Україну відмовитися від незаконно анексованого Росією Криму та погодитися на референдум під наглядом ООН на підконтрольних Росії територіях.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.