Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Батареї для електрокарів: як акумулятори зробити багаторазовими (відео)

Кількість електромобілів у світі до кінця десятиліття може зрости з 8 до 116 мільйонів. При цьому давно постає питання: що робити з відпрацьованими акумуляторами? Виявляється, переробка літій-іонних батарей можлива.

Дуже спрощуючи, процес переробки батарей електрокарів працює так: акумулятори подрібнюють у хімічному розчині. Це важливо, оскільки це запобігає загорянню акумуляторів і, в гіршому випадку, вибуху. Потім такі речовини, як пластик, мідь та алюміній, відокремлюються від так званої “чорної маси”. Там міститься цінна сировина – кобальт, нікель та літій. А що далі – дивіться тут:

Джерело: www.dw.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.