Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Бездротовий обмін даними для акумулятора електромобіля: більше місця для енергії

Системи керування акумуляторами контролюють стан батарей в електромобілях. У майбутньому вони могли б передавати дані за допомогою радіосигналу.

Бездротова система управління акумуляторами в майбутньому повинна зробити батареї електромобілів меншими і легшими. Технологія для 800-вольтових батарей, яку зараз представляє корейська компанія LG Innotek, використовує високочастотний радіосигнал для зв’язку між окремими компонентами батареї та електронікою. Це може заощадити від 30 до 89 кілограмів проводки всередині акумуляторних блоків, залежно від автомобіля.

Потреба в просторі зменшується на 10-15 відсотків, що дозволяє зберігати більше енергії в тому ж об’ємі активного матеріалу. Крім того, розробник обіцяє більшу надійність, оскільки можна відмовитися від схильних до вібрації штекерних з’єднань між окремими модулями батареї. І останнє, але не менш важливе – це зниження витрат, оскільки збірка з радіосистемою займає менше часу і праці. Початок виробництва заплановано на 2024 рік.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.