Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Безповітряні шини обіцяють вже у 2024 році

Компанія Michelin представила концептуальну шину Uptis, розроблену спільно з GM. Завдяки безповітряній концепції шина поєднує захист від проколів і комфорт.

Світова прем’єра концептуальної шини під назвою Uptis відбулася на Всесвітньому саміті з екологічної мобільності Movin’On у Монреалі. Uptis розшифровується як «Unique Puncture-proof Tire System» – «Унікальна стійка до проколів система шин».

Кажуть, що ця безповітряна концептуальна шина майже серійна, забезпечує захист від проколів і чудові ходові характеристики та високу енергоефективністю. Прототип вже проходить тестування на електрокарі Chevrolet Bolt. Перші випробування на дорогах загального користування в Мічигані мають відбутися до кінця цього року. Вихід на ринок Michelin Uptis на перших моделях автомобілів запланований на 2024 рік.

Абсолютно не потребує обслуговування

Надзвичайно легка комбінація колеса та шини складається з міцно з’єднаного блоку, виготовленого з алюмінію, композитних матеріалів і гумового протектора. У Michelin Uptis легкий алюмінієвий обід з’єднаний із профільованим протектором за допомогою гнучких високоміцних пластикових спиць. Міцні спиці, виготовлені з поліефірної смоли та скловолокна, забезпечують відмінну несучу здатність і гасять вібрацію під час руху. Профіль призначений для забезпечення звичайних ходових характеристик аналогічних шинам преміум-класу Michelin для легкових автомобілів.

Оскільки шині Uptis взагалі не потрібен тиск повітря, вона більш стійка до проколів, ніж звичайна шина. Вона монтується як звичайна велосипедна шина, не потребує перевірки тиску повітря, а тому практично не потребує обслуговування.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.