Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.12.2022

Безпілотний мікроавтобус “MiCa” уникає перешкод та адаптується до різних погодних умов

Естонська технологічна компанія Auve Tech нещодавно оголосила про запуск свого новітнього автономного шатла MiCa. За словами компанії, безпілотний мікроавтобус створений з акцентом на безпеку і практичність, при цьому він достатньо потужний, щоб працювати в широкому спектрі дорожніх і погодних умов.

Що таке MiCa?

MiCa – це безпілотний мікроавтобус нового покоління, який виводить самокероване водіння, практичність та безпеку на новий рівень і забезпечує автономне пересування в різних дорожніх та погодних умовах.

При створенні автомобіля нового покоління основна увага приділялася безпеці. MiCa оснащена сімома датчиками LiDAR та десятьма камерами і забезпечує 360-градусний огляд навколишнього середовища. Ризик помилок також був знижений за допомогою резервних критично важливих систем на борту для забезпечення надійності в будь-якій ситуації.

Компанія Auve Tech, що базується в столиці Балтійської країни Таллінні, має всебічний досвід у створенні автономних транспортних засобів (AV), а її продукти попереднього покоління вже перевозять пасажирів у дванадцяти різних країнах. Проте, як стверджується, MiCa є великим кроком вперед, виводячи практичність і безпеку на абсолютно новий рівень, оскільки він пройшов випробування під час сильного снігопаду і дощу в Естонії.

Мікроавтобус, який може впоратися з суворою погодою

Клімат Естонії дозволяє Auve Tech тестувати MiCa в широкому діапазоні умов, від густого снігу до проливних дощів, що дає мікроавтобусу без водія певну конкурентну перевагу. Крім того, потужна система кондиціонування повітря дозволяє використовувати MiCa і в більш теплому кліматі.

Він може вмістити 8 пасажирів

Компанія Auve Tech пояснила, що їхній безпілотний мікроавтобус може перевозити щонайменше вісім пасажирів. Він має на борту складні сидіння, щоб максимально використовувати наявний простір. Ця стратегія підходить для людей, які люблять брати з собою громіздкі предмети і багаж великих розмірів. Він також ідеально підходить для людей, які перевозять свої велосипеди.

У густонаселених регіонах спостерігається значний інтерес до MiCa. Експансивний MiCa є електричним і добре вписується в міські райони, будучи при цьому компактним і пропонуючи простір для більшої кількості людей, ніж стандартний легковий автомобіль.

Концепція безпілотного автомобіля Auve Tech з’явилася в результаті співпраці з Талліннським технічним університетом ще в 2017 році. Компанія стала першим естонським виробником безпілотних автомобілів, що спеціалізується на перевезеннях “останньої милі” в попередньо нанесених на карту регіонах.

MiCa – друга модель компанії. Вона пристосована до японських доріг і має здатність адаптуватися до різних погодних умов в Японії. Auve Tech має на меті вивести електричний безпілотний автомобіль на дороги Японії до 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.