Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Без доріг та автомобілів: Саудівська Аравія розпочала будівництво міста майбутнього

Саудівська Аравія розпочинає будівництво футуристичного міста The Line. У ньому не буде ані доріг, ані автомобілів.

Про це повідомляє Arabian Business.

Лінійне місто буде розташоване на північно-західному узбережжі Червоного моря. Очікується, що його можна буде відвідати вже у першому кварталі 2024 року.

Що відомо про The Line:

  • довжина нового міста складатиме 170 кілометрів, а площа — 26 500 квадратних кілометрів;
  • весь транспорт у ньому буде лише підземним та швидкісним — з одного кінця мегаполісу в інший можна буде дістатися за 20 хвилин;
  • енергію отримуватимуть виключно з відновлюваних джерел.

Місто майбутнього The Line є частиною масштабного інфраструктурного проєкту Neom, оголошеного у 2017 році. На цьому етапі інвестиції в нього сягають 500 мільярдів доларів. Проєкт розробляють та впроваджують у рамках програми наслідного принца Мохаммеда бін Салмана.

Футуристичний технологічний центр включає основні елементи його так званого «Бачення 2030», що передбачає: зменшення залежності Саудівської Аравії від видобутку нафти, диверсифікацію економіки, послаблення соціальних обмежень та збільшення інвестицій.

«Ми працюємо лише з мрійниками, які прагнуть створювати щось нове та незвичайне. Це місце не для звичайних людей і компаній. Neom буде побудовано з нуля, на новому місці, це унікальна можливість побудувати місто, яке виділятиметься з усього, що будувалося упродовж сотень років», — заявив принц.

Виконавчий директор проєкту Надмі аль-Наср наголосив, що на території ведуться активні земельні роботи. Місто збираються будувати з двох точок, прямуючи до центру.

Він додав, що спершу Neom зіткнувся з деякими проблемами, адже співробітники проєктували місто з використанням технологій, яких ще не існує. Ба більше, експерти та критики вважають, що проєкт має досить сумнівні шанси на реалізацію. Втім, наразі робити висновки — зарано.

Джерело: finance.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.