Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.07.2023

Бос BMW M хоче, щоб наступні M3 і M4 були повністю електричними

Майбутнє M3 і M4, схоже, перебуває у підвішеному стані, оскільки BMW продовжує розширювати свою лінійку електромобілів. Існують припущення, що ці спортивні автомобілі, які вийдуть у 2027 або 2028 році, можуть залишитися з бензиновими двигунами або стати повністю електричними.

Ще у 2022 році менеджер з розвитку BMW Франк Вебер (Frank Weber) натякнув, що наступний M3 може перейти на електрику. Однак у нещодавньому інтерв’ю виданню Drive глобальний бос підрозділу M, Франк ван Меель (Frank van Meel), прояснив позицію автовиробника. Він зазначив, що версії M3 і M4, що працюють тільки на електротязі, можливі, але тільки в тому випадку, якщо вони виявляться помітно кращими, ніж попереднє покоління.

За словами ван Меела, кожне наступне покоління M має перевершити показники свого попередника. Якщо BMW зможе досягти своїх цілей щодо продуктивності нових автомобілів M, використовуючи виключно електричну силову установку, то наступні M3 і M4 будуть електричними. Якщо ні, то автомобілі залишаться з двигуном внутрішнього згоряння. “Логіка досить проста, – сказав він. “Але, звичайно, ми намагаємося зробити це повністю електричним”.

Відповідаючи на запитання про кілька варіантів силових установок, ван Меел поспішив відкинути будь-які припущення, що BMW запропонує як бензинові, так і електричні версії з можливістю створення гібридного електромобіля. Він не вважає, що всі три варіанти реалістичні, і зазначив, що BMW віддасть перевагу використанню лише одного силового агрегату.

Поточні версії BMW M3 і M4 Competition xDrive використовують 3,0-літровий рядний 6-циліндровий двигун з подвійним турбонаддувом потужністю 503 кінські сили. Показники включають розгін від 0 до 60 миль на годину за 2,8 секунди та максимальну швидкість 180 миль на годину. Для порівняння, нинішній BMW i4 розганяється з місця до 100 км/год за 3,7 секунди, а його максимальна швидкість обмежена 127 км/год. 

Модельний ряд BMW включає в себе кілька автомобілів з електричним двигуном або двигуном внутрішнього згоряння, в тому числі 4 Series, 5 Series і 7 Series. Як повідомляється, щоб розрізнити моделі, автовиробник відкидає літеру “i” з кінця назв автомобілів з бензиновим двигуном і зареєстрував 48 нових назв в рамках ревізії назв моделей.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.