Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Бос Seat Гріффітс: «Світу потрібні нові бренди»

Нині в автомобільну промисловість пробивається кілька нових гравців. Це не проблема для Вейна Гріффітса, адже він доволі швидко створив новий бренд Cupra для групи молодих клієнтів.

Генеральний директор Seat Уейн Гріффітс сприймає вихід на ринок нових конкурентів з Азії та США спортивно. «Світ потребує нових брендів», – сказав топ-менеджер на 23-му галузевому саміті IfA в Нюртінгені, маючи на увазі збільшення різноманітності брендів в автомобільній промисловості. Зміна технологій і бізнес-моделей пропонує багатьом унікальну можливість прямо зараз.

Гріффітс навів у якості прикладу успіх дочірньої компанії Seat Cupra, заснованої в 2018 році. «Молодше покоління хоче їздити на автомобілях і марках, відмінних від їхніх батьків, бабусь і дідусів», — пояснив він. Цінності, такі як престиж, статус або розкіш, більше не є пріоритетом для цих клієнтів. Автомобільні бренди, які спиралися лише на своє минуле або залишалися тут і зараз, зникнуть з ринку.

Уейн Гріффітс вбачає в Cupra відповідь Volkswagen Group таким новим гравцям, як Tesla, Nio або Polestar. Бренж знаходиться між масовим і преміальним ринком і не є конкуренцією всередині автомобільної групи, підкреслив Гріффітс. Він мав на увазі молодих платоспроможних покупців, які готові витрати в середньому від 40 000 до 45 000 євро на новеньку Cupra.

За словами Гріффітса, Cupra подвоїть продажі в поточному році (2021: близько 80 000 автомобілів). Він вважає високі продажі важливим моментом, особливо на фоні нових брендів. Менеджер підкреслив, що клієнти й надалі потребуватимуть персональної підтримки та обслуговування. Дослівно: «Cupra успішна, тому що ми є чудовим брендом і тому, що у нас потужна дилерська мережа». У той же час вони покладаються на сучасні формати, такі як агентська модель для електромобілів і повністю цифровий процес продажу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.