Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.11.2022

Бренд Aehra показує першу модель і вона радикально відрізняється від інших

Нові бренди електромобілів ростуть як гриби після дощу. Щоб виділитися, американо-італійський новачок Aehra порушує правила класичного дизайну автомобіля і своєму першому прототипі.

Новий автовиробник Aehra просувається вперед до запуску із шаленою швидкістю. Після публікації початкових ескізів у вересні – лише через чотири місяці після заснування компанії – у вівторок у Мілані компанія представила прототип автомобіля у стилі кросовера. Американо-італійський виробник має намір випустити свою дебютну модель уже в 2025 році, а на початку 2026 року планується ще одна модель у вигляді седана. Його світову прем’єру анонсовано на лютий наступного року.

Aehra вважає себе «преміальним брендом електромобілів» і хоче кинути виклик «конвенціям масового ринку, залишаючись вірними цінностям класичного італійського дизайну», — пояснив засновник і генеральний директор Хазім Нада.

Мати власні виробничі потужності не планується. Як і багато інших молодих брендів електромобілів, Aehra покладається на партнерів-виробників.

Aehra SUV

Принаймні візуально позашляховик Aehra виглядає нетрадиційно. Повноприводне авто виглядає набагато плоскішим за потенційних конкурентів і має задню частину у формі купе. Довга колісна база (три метри), дуже низька передня частина та короткі звиси спереду та ззаду забезпечують унікальний дизайн.

Також вражають вузькі фари в поєднанні зі світлодіодними смугами, дзеркала, натхненні гоночними мотоциклами, скляні панелі від передніх дверей до дверей багажника та четверо дверей, які відкриваються вгору в протилежних напрямках, як крила комах.

«З позашляховиком Aehra ми попрощалися з консервативними обмеженнями, які досі заважали багатьом іншим виробникам автомобілів у розробці електромобілів. Ми свідомо обрали дуже сміливий підхід», — підкреслив на презентації керівник дизайну Філіппо Періні.

Щоб встановити «нові стандарти стилю та комфорту», ​​також використовується легке монококове шасі з вуглецевого волокна.

Інноваційна аеродинаміка 

Новачок галузі також демонструє радикальний підхід до аеродинаміки, який відіграє важливу роль не лише в дизайні, але й є ключовим для забезпечення ефективності. Плавний кузов п’ятиметрового кросовера був розроблений за допомогою методів «Computational Fluid Dynamics», які в деяких аспектах перевершують точність аеродинамічних труб. Крім того, пропонується активне управління рухомими елементами спереду і ззаду. Це має оптимізувати коефіцієнт лобового опору та керування теплом акумуляторів і водночас збільшити запас ходу автомобіля. Останній має становити понад 800 кілометрів.

Щодо потужності електроприводу Aehra вказує орієнтовно від 550 до 600 кВт. Ціни також ще не визначені, але мають бути в діапазоні від 160 000 до 180 000 євро. Також немає конкретної інформації про бізнес-модель. Відомо лише, що автомобілі продаватимуться по всьому світу та будуть орієнтовані на американське обслуговування.

До речі: за словами представників компанії, назва Aehra походить від латинського слова «Aera», що означає «ера», а також «параметр, з якого починаються зміни».

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.