Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.10.2021

Бренд Opel демонструє небувалий успіх на ринку України: зростання продажів + 78% за 9 місяців

Бренд Opel націлений тільки вперед! Активне розширення дилерської мережі, постійне оновлення модельного ряду і виведення на ринок «гарячих» новинок, пропозиція вигідних кредитних умов для фінансування покупки, привабливі умови гарантії та сервісного обслуговування – ця комплексна робота дає свій вражаючий результат. За підсумками 9 місяців 2021 року, в Україні було реалізовано 971 автомобіль Opel, що на 78% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як результат, в серпні і у вересні 2021 року Opel воходіт в список ТОП-20 найпопулярніших автомобільних Брендів. Причому вересень продемонстрував, що у Бренду Opel є чудовий потенціал для подальшого зростання: тільки за один місяць було продано 181 автомобіль, що майже втричі більше показників вересня минулого року. Як результат, Бренд Opel в вересні зумів зайняти 1,7% автомобільного ринку України.

Успішні продажі легкових і комерційних автомобілів

У сегменті легкових автомобілів вересень 2021 року завершився і зовсім чудовим результатом: за один місяць було продано 136 автомобілів, що дозволило Opel зайняти 17 місце в загальному списку найбільш популярних Брендів на ринку легкових автомобілів за підсумками минулого вересня. Якщо говорити про підсумки 9 місяців, то за цей період було продано 681 легковий автомобіль. Покупці все частіше вибирають різні легкові моделі Opel, знаходячи в них оптимальне співвідношення німецької прагматичності, високої якості, емоційного дизайну, вигідної ціни.

Ніша комерційних автомобілів також стала міцною основою, на якій будується подальший успіх Бренду Opel. Так, у вересні було реалізовано 45 автомобілів, а всього за 9 місяців 2021 року продано 290 комерційних автомобілів Opel, що на 504% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Як результат, за підсумками 9 місяців 2021 року в сегменті комерційних автомобілів Opel займає 8 місце в загальному рейтингу популярності Брендів і в своєму розпорядженні частку 3,2% від загального ринку комерційних автомобілів. Окремо варто відзначити успішний початок корпоративних продажів: досить згадати поставки автомобілів Opel Movano для компаній JCB і Хлібодар, а також Opel Combo для компаній ЗІП-АВТО і Галактика.

Привабливі, надійні, практичні моделі автомобілів Opel в різних класах – як причина відмінних продажів

Звичайно, дані успіхи були б неможливі без якісного продукту: сучасних, привабливих, надійних, практичних автомобілів Opel – як легкових моделей, так і комерційних фургонів. Відмінні продажі показали автомобілі, які вже добре відомі і гаряче улюблені українцям: кросовери Opel Crossland та Opel Grandland X, вдало стартувала і «гаряча» новинка Opel Mokka.

Крім того, можна виділити успіх моделі Opel Corsa. Цей компактний хетчбек є багаторічним бестселером в Європі і тепер стає таким в Україні. Наприклад, у вересні 2021 року хетчбек Opel Corsa став лідером свого класу з продажів: реалізовано 30 автомобілів, модель одноосібно займає майже третину класу! Якщо говорити в цілому за підсумками за 9 місяців 2021 року, то модель Opel Corsa впевнено увійшла в ТОП-5 за популярністю в сегменті: реалізовано 114 автомобілів, що дозволило зайняти більше 10% класу.

Варто відзначити досягнення і моделі Opel Combo – цей універсальний вен користується попитом як у приватних покупців, так і у корпоративних клієнтів. У першому випадку автомобіль Opel Combo Life вибирають за просторий салон, сучасне оснащення, наявність версій з АКПП, комфортну підвіску – ідеальний сімейний вен! У другому випадку комерційний фургон Opel Combo Cargo привертає відмінними вантажними можливостями, високою надійністю і витривалістю, економічним дизельним мотором, вигідною експлуатацією. А підсумковим результатом стали відмінні продажі – за 9 місяців реалізовано 193 автомобіля Opel Combo, що дозволило зайняти більше 7% даного сегменту ринку.

Таким чином, Бренд Opel демонструє свій активний розвиток в Україні та постійне зростання продажів автомобілів в різних сегментах ринку. Кожен новий місяць приносить все нові відмінні результати і дозволяє досягати нових вершин. Далі тільки вперед і вище!

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.