Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

«Більше ніж 1000 км»: Серійний водневий автомобіль Toyota Mirai побив світовий рекорд пробігу на одній заправці

Японський автовиробник оголосив, що серійний водневий седан Toyota Mirai побив рекорд пробігу від одного повного бака водню. Зафіксована незалежними експертами дистанція склала 1003 км, при цьому система показала, що на залишках палива можна було проїхати ще 9 км.

Рекордна подорож стартувала 26 травня об 5:43 ранку від водневої заправки HYSETCO в Орлі (Франція) і завершилася в Парижі. Водночас пробіг проходив не на випробувальному треку в ідеальних умовах, а на звичайних дорогах. Середня витрата палива склала всього 0,55 кг на 100 км шляху. Відзначимо, що водневий бак Toyota Mirai вміщує 5,6 кг водню, а повна заправка від станцій з тиском 700 бар займає менше ніж 5 хвилин.

Паспортний гарантований запас ходу Toyota Mirai становить 650 км, однак четверо пілотів використовували прийоми еководіння, які за їхніми словами не вимагали спеціальної підготовки (швидше за все мова йде про рух накатом, відсутності різких прискорень / гальмувань і т.д.).

 

Нагадаємо, що в другому поколінні «воднемобіль» Toyota Mirai вийшла в 2019 році, модель отримала оновлену платформу і приємніший новий дизайн.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.