Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 23.05.2023

Важливість для підприємця бути всебічно розвиненим

Привабливість є невід’ємною частиною лідерства та ключовим компонентом відносин зі стейкхолдерами. Особливо з розвитком таких технологій, як штучний інтелект, людський зв’язок та емоції високо цінуються. Обслуговування клієнтів – це все, коли мова йде про компанію, і якщо у вашій організації є недоліки на цьому фронті, то потрібно щось змінювати.

Можливо, вам цікаво, як всебічна розвиненість пов’язана з моєю роллю підприємця? З мого досвіду, якщо ви не дбаєте про своє життя поза роботою, ви зрештою відчуєте вигорання або виставите свій бізнес у не надто привабливому світлі.

Нам, підприємцям, легко зациклитися на своєму бізнесі – зрештою, ми хочемо бачити його успішним. Але успіх не повинен визначатися обмеженими переконаннями, такими як грошова вартість, як багато хто часто вважає. Якщо ви дбаєте про себе, все інше прийде само собою. І ваш бізнес від цього тільки виграє.

Ви – те, що ви притягуєте

Вести бізнес і керувати ним досить складно з самого початку, але додавання до списку неврівноважених клієнтів точно не допоможе. Як кажуть, ви – те, що ви притягуєте, і якщо ви почуваєтеся напруженим, апатичним або роздратованим, швидше за все, ваші клієнти будуть такими ж. Ваші клієнти – це паливо для вашого бізнесу, і якщо ви не розвиваєте ці відносини, ваш бізнес постраждає в результаті.

Як керівник, ви несете відповідальність за всю компанію, від морального духу співробітників до відгуків, хороших чи поганих. Комунікація є невід’ємною частиною цього процесу і має бути головним пріоритетом, коли йдеться про розвиток здорових відносин. Частина збалансованості означає, що комунікація є однією з багатьох фундаментальних якостей. Зрештою, це те, що тримає корабель разом. Коли ви рухаєтесь, беручи до уваги всі аспекти життя, а не лише ситуації, пов’язані з роботою, клієнти це помічають.

Нещодавно я зустрівся з Меттом Б’юзером, засновником Buser Legal, щоб глибше зануритися в тему всебічно розвинених підприємців. Як фахівець у всіх сферах представництва індустрії розваг, Бьюзер зрозумів, наскільки важливо піклуватися про себе, щоб краще обслуговувати своїх клієнтів і, в свою чергу, налаштувати свій бізнес на остаточний успіх.

Підтримувати збалансований спосіб життя

Здоровий спосіб життя – це шість-вісім годин сну, гідратація, чиста дієта і час, виділений для особистого життя. Немає нічого поганого в тому, що ви присвячуєте значну частину свого часу бізнесу, але має бути певний баланс. Наприклад, коли Бьюзер навчався на юридичному факультеті, він не забував про своє хобі грати живу музику – те, чим багато підприємців нехтують на цьому шляху. Ми переконуємо себе, що робота має бути нашим головним пріоритетом, відкидаючи всі інші аспекти нашого життя і називаючи їх допоміжними.

Для підприємців розважатися – це нормально, і навіть заохочується, і це не забирає силу для роботи, яку ви вкладаєте у свій бізнес, а лише посилює її. Щоб досягти успіху в житті, потрібно знайти баланс, і простий спосіб зробити це – ефективно керувати часом через організацію, особисті прояви та мислення – всі методи, які Бьюзер застосовує у власному житті.

Працювати 24/7 не є реалістичним або стійким, навіть якщо це здається правильним рішенням. Знаходьте час для себе, чи то прогулянки на свіжому повітрі, чи проведення часу з родиною, чи читання. Все це сприятиме покращенню вашої ефективності як лідера та успіху вашого бізнесу.

Зберігайте позитивний настрій

Це може здатися зайвим, але позитивне мислення має велике значення, особливо коли ви перебуваєте у стресовому стані. Те, що проповідує Бузер у своїй юридичній фірмі, – це заклик до того, що ви хочете, щоб сталося, замість того, щоб зациклюватися на негативі. Переконання на кшталт “команда не спить” та “завжди працює без перерв” є застарілими та нереалістичними. Звичайно, власний бізнес – це важка праця, але це не означає, що ваше життя зупиняється. І це точно не означає, що ви не можете зберігати позитивний настрій.

Зараз споживачі як ніколи володіють силою переконання, і якщо ваша компанія сприймається як нещира або негативна, ефект поширення хвиль може завдати серйозної шкоди. Те, як ви поводитеся, позначиться на решті вашої команди і навіть на ваших клієнтах. Думаю, що висловлю думку багатьох, коли скажу, що люди вважають за краще взаємодіяти зі щасливими людьми. Тож не обмежуйте себе такими жорсткими рамками. Виходьте назовні і живіть своїм життям, водночас керуючи своїм бізнесом.

Моя порада підприємцям? Не нехтуйте своїм життям поза роботою, тому що, врешті-решт, ваш бізнес є відображенням вас – лідера. Йдеться не лише про те, щоб викладатись на повну. Ви маєте бути єдиним цілим.

Автор: Шон Кім, головний виконавчий директор RYPE

Джерело: Inc.com 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.