Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.09.2023

Величезний попит на трансмісію для комерційного транспорту: ZF випустила мільйонний TraXon

Вісім років знадобилося компанії ZF, що базується у Фрідріхсхафені, щоб виготовити 500 000 одиниць автоматичних трансмісій TraXon для комерційних автомобілів. 500-тисячний ювілей для трансмісії, яка з 2014 року виробляється майже виключно на головному заводі у Фрідріхсхафені, настав у квітні 2022 року. Тепер, менш ніж через півтора року, з’явився ще один привід відсвяткувати мільйонний випуск. Згідно з прес-релізом, стрибок у виробництві, значною мірою зумовлений світовим попитом, став результатом паралельного виробництва на заводах ZF у Німеччині, Китаї та Бразилії. Трансмісія для важких комерційних автомобілів з номером 1 000 000 також походить, як і 500 000, з головного заводу у Фрідріхсхафені.

Успішна в усьому світі

Компанія ZF описує свою трансмісійну систему для комерційних автомобілів і позашляховиків, випущену в 2014 році, як видатну з точки зору ефективності та продуктивності. За словами Вінфріда Грюндлера (Winfried Gründler), керівника лінійки продуктів Driveline Systems підрозділу Commercial Vehicle Solutions (CVS), який спеціалізується на всьому секторі комерційних автомобілів, досягнуті виробничі показники є доказом провідного статусу продукту:

“Виробництво мільйонної системи TraXon є гордим досягненням усіх залучених підрозділів – від розробки до продажу, від виробництва до сервісного обслуговування. Це вражаюче демонструє ринковий успіх цієї ефективної, надійної та інтелектуальної технології”.

Різноманітність застосування

Автоматична трансмісія TraXon має модульну конструкцію і може бути використана як універсальне рішення в секторі важких комерційних автомобілів для широкого спектру цілей. Як базова трансмісія, вона формує платформу для цілого ряду застосувань, які, згідно з наданою інформацією, поширюються від будівельної та спеціальної техніки до вантажівок і автобусів, і підходить як для міжміських перевезень, так і для перевезень на будівельних майданчиках. Спеціальні модулі забезпечують адаптацію до мобільних кранів, наприклад, за допомогою багатодискової пускової муфти, а модуль гідротрансформаторного зчеплення використовується для важких умов експлуатації.

Ще одним елементом є програмні додаткові функції, які дозволяють додатково адаптувати транспортні засоби до конкретних застосувань. За словами виробника, крім високої продуктивності, розробка має особливо високий технологічний рівень, що дозволяє знизити споживання палива і викиди CO2. Тепер компанія хоче розвивати ці цінності, щоб випустити “оновлення” в найближчому майбутньому:

“Оператори вантажівок і автобусів цінують низьку загальну вартість володіння. Наступник TraXon 2 також запропонує виробникам транспортних засобів та операторам автопарків значну додану вартість у майбутньому”.

Збільшення виробництва для задоволення високого попиту

До минулого року трансмісії TraXon вироблялися переважно на головному заводі у Фрідріхсхафені. Вісім років пішло на те, щоб випустити 500 000 одиниць. Але на додаток до заводу в Китаї (Цзясін), в минулому році був введений в експлуатацію ще один завод в Бразилії (Сорокаба).  Цей розвиток відповідає зростаючому попиту на ефективні системи з боку клієнтів по всьому світу, повідомляє компанія.

Доказом довіри до трансмісії з боку автовиробників та операторів автопарків є також нагороди TraXon від світових клієнтів та засобів масової інформації. Наприклад, ZF була названа переможцем в категорії трансмісії німецьким журналом в 2022 році і отримала нагороду “Надійна паливозберігаюча трансмісійна система 2023 року” в Китаї.

Наступне покоління вже готове

Спираючись на цей технологічний рівень, ZF планує запустити TraXon 2 в серійне виробництво в 2024 році. Компанія обіцяє кілька інновацій для нового покоління, включаючи спеціально розроблену мехатронну систему і новий електронний блок управління. За словами ZF, особливо потужні комп’ютери уможливлять нові функції програмного забезпечення, які підвищать кібербезпеку, а також функцію бездротового оновлення через мобільний зв’язок або бездротову локальну мережу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.