Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.08.2022

Вже більше 10 000 одиниць: «Вражаючий» передпродаж для VW ID. Buzz

Підрозділ комерційних автомобілів VW Group більш ніж задоволений кількістю замовлень на новий електробус. Ще до запуску на деяких ключових ринках вони досягли п’ятизначного рівня.

За словами директора з продажу та маркетингу Ларса Краузе, вже було продано понад 10 000 автомобілів – “автомобіль фактично не був у дилерському центрі, не кажучи вже про те, щоб на ньому їздив клієнт”. Це вражає і свідчить про довіру до продукції бренду, пояснив менеджер.

Як стверджує виробник, електробусу знадобилося менше десяти тижнів для такого передпродажного успіху. Обидва варіанти моделі – ID. Buzz і ID. Buzz Cargo – однаково популярні серед покупців, кількість замовлень практично ідентична. Наразі VWN зареєструвала найбільше замовлень у Норвегії – близько 3400 одиниць. За нею йдуть Німеччина (близько 2500 автомобілів), Нідерланди (близько 1100) і Бельгія (близько 1000).

«Ми все ще перебуваємо на початковій фазі, перед виходом на ринок. А деякі сильні країни, такі як Франція чи Велика Британія, навіть ще не почали попередні продажі». 

Ретро-футуристична модель у стилі класичного Transporter T1 має стати новим фаворитом ганноверської гами. На початку доступний тільки один варіант приводу для легкових і комерційних автомобілів.

Як і інші електричні моделі ID, автобус також базується на архітектурі MEB концерну Volkswagen, яка дозволяє використовувати акумулятори та двигуни різних розмірів. Спочатку ви обмежені накопичувачем ємністю 77 кВт/год, який забезпечує електродвигун на задній осі потужністю 150 кВт / 204 к.с. Дальність ходу має бути від 400 до 450 кілометрів. Ціни, ймовірно, починаються приблизно з 65 000 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.