Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Виробник спортивних автомобілів Aston Martin закінчив перший квартал з мінусом

Постраждалий від кризи виробник розкішних спортивних автомобілів Aston Martin не може вийти зі збитків, незважаючи на значне зростання продажів. У першому кварталі дочірня компанія Mercedes-Benz Group зазнала збитків у розмірі майже 74 мільйони британських фунтів стерлінгів (84 мільйони євро), про що компанія оголосила в середу в Гейдоні. Роком раніше збиток був ще більшим – 112 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак збиток вдалося зменшити лише завдяки значно менш слабкому фінансовому результату. З іншого боку, витрати в повсякденному бізнесі зростали швидше, ніж продажі.

У першому кварталі Aston Martin продав 1 269 автомобілів, що на дев’ять відсотків більше, ніж роком раніше. Клієнти звертають увагу на більш дорогі моделі, особливо на перспективний позашляховик DBX. Середня ціна продажу одного автомобіля зросла на 18% до 213 000 фунтів стерлінгів. Таким чином, товарообіг зріс набагато більше, ніж продажі, на 27% до 296 мільйонів фунтів стерлінгів.

Трансформація модельного ряду прискорюється, сказав генеральний директор Амедео Феліса. Новий модельний ряд принесе значне покращення прибутковості. Однак у перші три місяці зростання виробничих, логістичних та адміністративних витрат негативно вплинуло на фінансовий результат. Aston Martin також вкладає більше грошей у рекламу і маркетинг, щоб прискорити майбутнє зростання.

У 2020 році Mercedes збільшив свою частку в традиційному британському бренді. В обмін на нові випущені акції група Dax надала компанії гібридні та електричні приводи та інші компоненти. Зовсім недавно компанія зі Штутгарта володіла 9,7 відсотка акцій. Ціна акцій Aston Martin, однак, є трагедією для інвесторів: Восени 2018 року компанія була розміщена на фондовій біржі, тоді за ціною випуску 19 фунтів стерлінгів. Тим часом кілька фінансових вливань значно розбавили акції, і зараз їхня ціна становить трохи більше двох фунтів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.