Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Виробництво двигунів W12 на Bentley завершується моделлю Batur потужністю 740 к.с.

Коли відкриваються нові глави, старі глави одночасно закриваються. Так відбувається і в автомобільному світі. Прощавай, 12-циліндровий Bentley. Трохи більше ніж через рік – якщо бути точним, у квітні 2024 року – збірка великого двигуна W12 на заводі виробника в Англії підійде до кінця. Тоді найпотужніший 12-циліндровий двигун, який коли-небудь створював Bentley, зійде зі сцени.

Але лебедина пісня знову буде особливо потужною: 6,0-літровий W12 під капотом надзвичайно рідкісного Bentley Batur тепер офіційно заявляє про 740 к.с. Нагадаємо, під час анонсу Batur у серпні 2022 року було заявлно про 710 к.с. Крутний момент на рівні 1 000 Нм залишився незмінним. В останньому поколінні W12, яким опікується Bentley, використовуються нові турбокомпресори з більш ефективною конструкцією, які закачують повітря через більші канали. Комбінація впуск-турбо працює при більш низьких температурах, а також з’явилося нове калібрування двигуна.

Batur стане єдиним Bentley, який використовує цю спеціальну версію W12. Заплановано випустити лише 18 екземплярів, і всі вони вже продані. Однак, за словами представників Bentley, слабша версія W12 все ще доступна в обмеженій кількості для Bentayga, Continental GT і Flying Spur, а також для версій GT і Spur в комплектації Mulliner. Однак з квітня 2024 року і вона буде знята з виробництва.

“740-сильний Titan Mulliner, створений для “Батура”, знаменує собою завершення шляху розвитку, яким наші колеги-інженери та виробники можуть пишатися”, – сказав генеральний директор Bentley Адріан Холлмарк (Adrian Hallmark). “Коли виробництво закінчиться в квітні наступного року, ми маємо намір перекваліфікувати і знову залучити до роботи всіх майстрів, які досі збирають кожен двигун вручну”.

30 спеціалістів витрачають близько 6,5 годин на створення та тестування W12. Він був запущений у виробництво на заводі Bentley у 2003 році після того, як компанію поглинув Volkswagen. За 20 років, що минули з того часу, було створено понад 100 000 двигунів для різних моделей Bentley. Продуктивність і ефективність були підвищені за рахунок різних удосконалень, проте вони просто не встигають за електрифікацією. У майбутньому площі, призначені для виробництва W12, будуть використовуватися для виробництва гібридних силових установок.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.