Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.07.2023

Виробництво та поставки Tesla перевищують очікування ринку

Американський виробник електромобілів Tesla виробив і поставив більше автомобілів у другому кварталі, ніж очікували експерти. Виробництво склало трохи менше 480 000 автомобілів, повідомила компанія в неділю в Остіні. З них 466 000 були доставлені покупцям. Аналітики очікували, що обидві цифри будуть значно нижчими.

Рекорд поставок у другому кварталі показує, що зусилля Tesla на початку року, спрямовані на стимулювання попиту за допомогою знижок, були успішними. Однак, як і в першому кварталі, виробництво перевищило поставки. На рівні 13 560 автомобілів, проте нарощування запасів у другому кварталі було меншим, ніж за перші три місяці поточного місяця, коли перевиробництво склало понад 18 000 автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.