Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Внутрішній моніторинг: з ​​радаром проти смерті від перегріву

Системи внутрішнього відеоспостереження в автомобілях зазвичай працюють з камерами, проте у Volvo вирішили використати інший підхід, який може принести низку переваг.

Радарне спостереження за салоном насамперед призначено для запобігання випадковому залишенню дітей або тварин в автомобілі в новому Volvo EX90. Шість-сім датчиків у стелі, лампах для читання та в багажнику реєструють найменші рухи в транспортному засобі та нагадують водієві, коли він виходить, про наявність людей чи тварин в автомобілі. Це має на меті запобігти випадкам, коли живі істоти страждають від нагрівання або охолодження салону припаркованого автомобіля.

Щороку тільки в США в середньому 83 дитини помирають від травм на задньому сидінні припаркованих автомобілів, спричинених спекою, каже експерт з безпеки Volvo Лотта Якобсон. Тому система внутрішнього спостереження шведів повинна рятувати життя, особливо в жарких районах. Але вона також бачить переваги в холодних регіонах, таких як Скандинавія. Наявність апаратного забезпечення для цієї технології буде стандартним у флагманському кросовері, який очікується в 2023 році.  Проте ця функція активується лише на ринках, де це дозволено законодавством.

Радарні датчики розміром з ніготь працюють за технологією 60 ГГц, яка, за словами Volvo, вважається нешкідливою для здоров’я. Однак з технічних причин використання цієї частоти в дорожньому русі ще не скрізь у світі дозволено. Незважаючи на це, Volvo обрала складніший і технічно складніший підхід радіолокаційного спостереження.

Розробник системи Гуннар Олссон називає здатність бачити крізь тонкі матеріали однією з переваг перед спостереженням за інтер’єром за допомогою камери. Радар не пропускає дитину, яка спить під ковдрою. Крім того, можливі інші сценарії застосування датчиків, наприклад, у системі нагадування про ремені безпеки або як частина системи протиугінної сигналізації.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.