Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Воднева атака на Tesla

Французький стартап хоче скласти конкуренцію Tesla Model S за допомогою Hopium Machina, що працює на водні, і таким чином випередити Tesla. Прем’єра запланована на жовтень 2022 року, згодом мають надійти перші 1000 замовлень. 

Новий електроседан преміум-класу виробляється у Франції. Ще в середині 2021 року Hopium оголосив про готовність першого прототипу. Французький виробник назвав модель Alpha 0 і провів її перші випробування на треку в червні 2021 року. Максимальна досягнута швидкість становила 200 км/год. Серійна версія має розвивати швидкість до 230 км/год. Крім того, Hopium вперше показали світловий підпис автомобіля та логотип виробника, який має нагадувати хвилі.

 

1000 попередніх замовлень і прем’єра в Парижі

Hopium відкрив замовлення для перших 1000 замовлень у червні, бронювання передбачала передоплату 410 євро. Станом на жовтень 2021 року всі 1000 автомобілів, як повідомляється, були зарезервовані. Прем’єра серійної моделі запланована на жовтень 2022 року на Паризькому автосалоні.

Місце виробництва шукали довго. Зупинилися на Франції, коли знайшли те, що шукали, в Нормандії. У Дуені, поблизу Вернона, на ділянці площею 35 гектарів планується побудувати нове виробництво, яке забезпечить річну потужність до 20 000 автомобілів і створить близько 1500 робочих місць. Завершення будівництва заплановане на 2024 рік, початок виробництва – 2025 рік. Покупці повинні бути готові до цін від 120 000 євро. До 2030 року оборот з продажу вже має  скласти мільярд євро, а показники продажів зрости до 8 тис. авто на рік.

Французький стартап Hydrogen Motive Company (HMC) зі своїм автомобільним підрозділом Hopium не відчуває браку впевненості в собі: «Атакуйте Tesla» — це їхній девіз. Французький автогонщик Олів’є Ломбард, сім’я якого керує паризьким вар’єте Moulin Rouge, заснував HMC – за його власними словами, він уже кілька років цікавиться гоночними автомобілями на водневому двигуні. Він брав участь у розробці оснащеного паливними елементами LMPH2G, який проїхав демонстраційне коло під час гонки 24 годин Ле-Ман у 2019 році.

З 2024 року Ломбард хотів би брати участь у 24 годинах Ле-Мана на водневому гоночному боліді. HMC поки майже не оприлюднює жодних технічних даних – адже французи обіцяють запас ходу понад 1000 кілометрів лише за одну заправку бака воднем. Заправка триватиме лише близько трьох хвилин. Потужність приводу становить понад 500 к.с.

Перші зображення інтер’єру демонструють дисплей, який тягнеться по всій ширині кабіни. Додаткові тактильні елементи керування заповнюють зону центральної консолі, яка розділяє водія та переднього пасажира високим перфорованим розширенням панелі приладів.

Висока центральна консоль також розділяє двох задніх пасажирів на їхніх окремих сидіннях, над якими знаходиться панорамний дах.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.