Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.01.2022

Вперше з 1931 року лідером продажів авто в США став не General Motors

За минулий рік в Сполучених Штатах змінився лідер продажів на авторинку — вперше з 1931 року ним не стала компанія General Motors. Найбільше автівок продала японська Toyota. Про це пише Reuters.

Скільки автівок продали лідери ринку

Toyota продала 2,332 млн автомобілів у США в 2021 році порівняно з 2,218 млн автомобілів General Motors.

Продажі GM у США знизилися на 13% у 2021 році та на 43% у четвертому кварталі, тоді як продажі Toyota зросли на 10% за рік. Востаннє GM мали нижчі продажі в 2010 році на рівні 2,202 мільйона.

Для Toyota бути першими не пріоритет

Старший віце-президент Toyota Джек Холліс сказав, що автовиробник вдячний своїм постійним клієнтам, але «бути № 1 не є їх пріоритетом».

Він додав, що японський автовиробник не вважає стійким те, що він може зберегти лідерство з продажу в США, і не планує використати досягнення 2021 року у будь-якій рекламі.

Представник GM Джим Кейн сказав, що у детройтського автовиробника був дуже гарний рік продажів повнорозмірних позашляховиків та пікапів у Сполучених Штатах, оскільки він зосередився на прибутковості, а зі збільшенням поставок напівпровідників збільшаться і продажі.

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.