Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Всю партію електрокабріолета Polestar розпродали до оголошення ціни

Компанія Polestar 16 серпня оголосила про старт продажу нового електричного кабріолета 6 LA. Попри те, що модель представлена лише як концепт, весь її тираж у 500 одиниць розпродали менше ніж за тиждень.

Вартість цієї електричної моделі компанія ще не озвучила. Втім, йдеться про попередні бронювання. Сума внеску, який зробили клієнти для оформлення резервування, також не називається. Відомо, що постачання моделі розпочнеться у 2026 році.

Електричний кабріолет побудований на базі нового алюмінієвого шасі, яке використовується в Polestar 5. Новинка оснащується двомоторною силовою установкою потужністю 872 к.с. і 900 Нм крутильного моменту. Розгін із місця до «сотні» займає 3,2 секунди. Максимальна швидкість – 250 км/год. Запас ходу 6 LA поки що не названо.

Джерело: www.autocentre.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.