Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ВСІ НОВІ АВТОМОБІЛІ КОМПЛЕКТУВАТИМУТЬ ЧОРНИМИ ЯЩИКАМИ

2022 рік стане надзвичайно важливим для світової автомобільної промисловості. Євросоюз планує ввести зобов’язання для автовиробників оснащувати нові моделі чорними ящиками. Цей елемент був затверджений як обов’язковий для нових машин.

Довгоочікувана система EDR стане обов’язковою наступного року. Завдяки їй можна буде дізнатися найдостовірнішу інформацію про дорожньо-транспортні пригоди.

Система стане обов’язковою для всіх нових машин із 6 липня 2022 року, а з 7 липня 2024 року для всіх нових машин, які продають на ринку в країнах ЄС. Система постійно працюватиме. При цьому вона не зберігатиме інформацію про водіїв та власників. До списку параметрів, які зберігатиме система увійдуть: марка авто, модель, версія, комплектація, параметри та ін.

На думку Єврокомісії, система допоможе підвищити рівень безпеки на дорогах та збереже щонайменше 7 тисяч людських життів на рік.

Джерело: avtoblog.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.