Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Відео дня: Французи представили концепт автономної електроплатформи Citroen Skate зі сферичними колесами-двигунами і змінними модулями-кузовами

Три французькі компанії Citroen, Accor і JCDecaux розробили досить цікавий концепт засобу пересування майбутнього під назвою Citroen Autonomous Mobility Vision. Він складається з пласкої електричної автономної платформи Citroen Skate, яка вирізняється сферичними колесами і змінними кузовами-модулями різного призначення.

Наприклад, надбудова Sofitel En Voyage представляє стильну «вітальню на колесах» для перевезення VIP-пасажирів з аерпортів та вокзалів в один з готелів мережі Sofitel. Так само модуль Pullman Power Fitness є в буквальному сенсі «тренажерним залом на колесах» – пасажир може розім’яти м’язи і провести кардіотренування на шляху до потрібної точки призначення. Третій варіант JCDecaux City Provider – це міське таксі, але при цьому вельми комфортне, а до того ж йому не потрібен водій, так що сімейна поїздка перетворюється на розвагу, а не в спробу батька зосередитися на дорозі під нескінченний потік питань і дитячий плач.

Відзначимо, що це далеко не єдині варіанти змінних кузовів – в тому ж форматі можна створити пересувну кав’ярню, магазин, перукарню, майстерню, простір для ігор, відпочинку, перегляду контенту і, звичайно ж, рішення для перевезення вантажів.

Платформа Citroen Skate з габаритами 2600x1600x510 мм самостійно пересувається по виділених смугах доріг, які «захищають» її від зазіхань персональних автомобілів. Її максимальна швидкість обмежена на позначці 25 км / год (що відмінно укладається в недавно введене в Парижі обмеження до 30 км / ч).

 

Специфічні сферичні колеса Eagle 360 з вбудованими електромоторами, які радикально полегшують маневрування Citroen Skate на вузьких вулицях сучасних міст (наприклад, вони дозволяють рухатися буквально в будь-якому напрямку, навіть боком, і розвернутися на 360 градусів на місці), були розроблені компанією Goodyear.

Щойно заряд батареї добігає кінця, «скейт» самостійно відправляється на спеціальний майданчик з індуктивною зарядкою. В результаті платформа може пересуватися по місту практично в режимі 24/7, не забруднюючи місто викидами і не заважаючи жителям шумом. Встановлення будь-якого кузова на платформу займає всього 10 секунд на спеціальних автоматичних станціях. Дизайн платформи створювався з огляду на концепт Citroen 19_19 Concept, представлений ще навесні 2019 року.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.