Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.07.2023

Відродження британського родстера

Вже близько 40 років з конвеєра заводу Triumph у Ковентрі, Англія, не сходить жоден автомобіль. Тим не менш, британський бренд все ще добре відомий – особливо завдяки моделі TR6 1960-х і 1970-х років, яку випустили сотні тисяч екземплярів. Тепер, вперше, ця назва знову красується на кришці багажника ефектного концепт-кара.

Triumph TR25 створений лондонською дизайнерською студією Makkina і є даниною поваги легендарному Triumph TR2 MCV575 “Jabbeke”. Завдяки своїй обтічній формі він встановив рекорд швидкості для серійних автомобілів з об’ємом двигуна до 2,0 л у травні 1953 року.

Мінімалістичний та електричний

Makkina звела до мінімуму зовнішній вигляд і функції повністю переробленого TR25. Одномісний родстер має короткі звіси, великі колеса та базову форму цеглини. Проте, англієць демонструє пишні вигини крил, що нагадують оригінал. Двері відчиняються вгору. Поруч з одномісним салоном для пасажира може бути розкладне аварійне сидіння.

Всередині продовжується тенденція до мінімалізму. Простий дисплей швидкості, рівня заряду і запасу ходу за кермом, на який також можуть виводитися дані навігатора і бортового комп’ютера.

Технологія приводу від BMW i3s

Технічно Makkina Triumph TR25 базується на задньопривідному шасі BMW i3s. Адже мюнхенська компанія не тільки володіє правами на бренд Triumph, а й активно співпрацювала над проектом. Тому двигун, мости і тягова батарея чотириметрового електричного піонера запозичили у німецького виробника.

i3s оснащений синхронним двигуном з постійним збудженням потужністю 184 к.с. (безперервна потужність: 75 кВт/102 к.с.), який отримує енергію від акумулятора ємністю 42,2 кВт-год (повна ємність), розташованого під днищем. Це дозволяє карбоновому компактному автомобілю досягати 100 км/год з місця за 6,9 секунди і розвивати швидкість до 160 км/год. Однак, поки що невідомо, чи дозволять йому коли-небудь їздити по дорогах.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.