Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ВІД MÉGANE EVISION ДО НОВОГО MÉGANE E-TECH ELECTRIC

ВИГОТОВЛЕНІ АВТОМОБІЛІ ВИПРОБОВУЮТЬ В РЕАЛЬНИХ УМОВАХ

Представлений під час Renault eWays: Крок до нульових викидів, шоу-кар Mégane eVision продемонстрував, що Renault невпинно рухається в бік електричних автомобілів для сегмента С, розширюючи лінійку повністю електричних легкових автомобілів, куди вже входять і Twingo E-Tech Electric в сегменті А та ZOE – бестселер в сегменті В.

Новий Mégane E-Tech Electric  побудований на базі платформи CMF-EV і оснащений електродвигуном потужністю 160 кВт (217 к.с.) та акумулятором потужністю 60 кВт-год, що гарантує до 450 км WLTP. Друга назва автомобіля – MéganE (вимовляється як “Меган Е”). Цього літа команда інженерів Renault буде перевіряти 30 попередньо виготовлених автомобілів на дорогах загального користування, що дозволить сформувати остаточний, фінальний образ автомобіля.

Ці автомобілі виготовлені на фабриці в Дуе. Вони мають незвичайний вигляд – малюнок покриття виконаний спеціалістами Renault Design. Гра ліній та візерунків з нового та знакового логотипа Renault  буде доповнена сліпучим камуфляжем, створюючи неповторний дизайн.

ПРО БРЕНД RENAULT

Renault, автомобільний бренд з довгою історією та лідер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі стратегічним планом «Ренолюція» Renault розпочав амбітну трансформацію, що створює цінності, рухаючись до більш конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого асортименту. Амбіція бренду полягає у втіленні сучасності та інновацій у технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.