Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.05.2023

Вітамін Е для успішної моделі

Він прийшов, побачив і переміг. З тих пір, як компанія Peugeot випустила модель 2008 три роки тому, цей невеликий позашляховик вийшов далеко вперед у європейській статистиці реєстрації, маючи близько 700 000 продажів на сьогоднішній день, і навіть став номером один у 2021 році – і електрична версія відіграла помітну роль у його успіху, склавши більше десяти відсотків.

Щоб гарантувати, що так буде і надалі в битві з такими автомобілями, як Skoda Kamiq, Renault Capture, Ford Puma та двоюрідним братом групи Opel Mokka, французи зараз роблять левеняті серйозну підтяжку обличчя та роблять його придатним для другої половини року з великою кількістю вітаміну Е.

Саме електрична версія виграє від фейсліфтингу, анонсованого на літо цього року: як і Jeep Avenger та DS3, модель 2008 року також отримала найновішу еволюцію електричної модульної системи Stellantis, а отже, покидає конвеєр з більшою потужністю та більшим акумулятором. Якщо раніше двигун мав 136 к.с., то тепер він має 156 к.с., а батарея замість 50 кВт-год отримує 54 кВт-год. Разом з кількома іншими хитрощами розробників це збільшує запас ходу майже на 20 відсотків – до 404 кілометрів.

Дизайнери трохи оновили практичний кросовер і встановили нові фари, фахівці з ергономіки вдосконалили 3D-кокпіт з десятидюймовим центральним сенсорним екраном над центральною консоллю, інженери-механіки теж не лишилися осторонь і зробили ще один крок вперед.

Оскільки не всі готові до переходу на електромобілі, французи залишаються вірними двигуну внутрішнього згоряння і навіть додають новий двигун: на додаток до двох класичних бензинових двигунів потужністю 100 і 130 к.с. і дизеля потужністю 130 к.с., на початку наступного року з’явиться новий м’який гібрид потужністю 136 к.с. і двигун з подвійним зчепленням і системою на 48 вольт. Це має не тільки споживати на 15 відсотків менше пального, ніж класичний дизель, але й потроху переконувати скептиків електромобільності. Адже принаймні в місті м’який гібрид повинен їздити без викидів і на електротязі приблизно половину часу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.