Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні ввели обмеження на безкоштовне розмитнення авто

Незважаючи на війну, безкоштовна розмитнення авто в Україні має величезний попит. Настільки величезним, що доводиться запроваджувати обмеження, адже черги з євроблях на кордоні заважають провозити гуманітарну допомогу та військове спорядження, пише topgir.com.ua

За словами заступника міністра інфраструктури Мустафи Найєма, вже ввезено для розмитнення понад 14,3 тис. авто. І серед них вистачає дорогих моделей типу BMW X5, Mercedes-Benz S-Class, Audi Q7 2022 або Cadillac Escalade за 3,1 млн. грн. За словами Найєма, наших європейських партнерів це, м’яко кажучи, дуже вражає.

Так що з 25 квітня ввезти б/у авто в Україну можна лише через певні пункти пропуску:

На польському кордоні: “Угринів”, “Грушів”, “Смольниця”, “Устилуг”;
На угорському кордоні: «Довінне», «Косіне»;
На словацькому кордоні: «М. Березний».

До речі, вже звучать пропозиції повністю скасувати безкоштовну розмитнення. Зокрема, голова парламентського комітету з питань митної та податкової політики Данило Гетьманцев розглядає таку можливість, адже більшість машин ввозять не прості громадяни, а ділки-перекупники.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.