Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В УКРАЇНІ ВИПУСКАТИМУТЬ ЕЛЕКТРОКРОСОВЕРИ ЗА $6 200

В Україні з’являться (принаймні, мають з’явитися) власні недорогі електромобілі. Їх робитимуть з китайських комплектуючих та продаватимуть за ціною від 170 000 грн (приблизно $6 200). Виробництво таких машин поки не розпочато, проте передсерійний прототип уже готовий. Ба більше, вже кілька місяців його тестують на дорогах.

Автор проєкту – харківська компанія Vilkon Electric Vehicles (VEV). Її мета – створити доступний електромобіль для України. Судячи з напису на решітці радіатора, «концепт-кар» називається lulida. Не виключено, що товарні автомобілі успадкують це ім’я.

Lulida являє собою маленький (довжиною менше 4 метрів) електричний кросовер кутастої форми з великою хромованою радіаторною решіткою та С-подібними фарами. Салон розрахований на 4 особи. У «базі» автомобіль проїжджає 110-120 км (як запевняють розробники), але опційно його пробіг можна буде збільшити до 200 км. Ба більше, з часом має з’явитися ще й версія із сонячними панелями.

Розробники заявляють, що від звичайної розетки машина заряджається за 6-7 годин, а від швидкої зарядки – за 3-4 години. Мотор доволі скромний –  лише на 4 кВт (5,5 к.с.).

Однак обладнання у lulida непогане. За замовчуванням до нього входить опалювач, мультимедіа з камерою заднього виду, передні електросклопідйомники (ззаду встановлені весла), медіасистема, центральний замок.

В Україні автомобіль буде проходити, по суті, доводку, а ось вся основа – кузов, шасі, ін. – постачатимуть як раз з Китаю. У ролику нижче представлений невеликий огляд lulida від самих творців.

До речі, Vilkon Electric Vehicles – не єдина українська стартап-фірма, яка хоче робити в Україні електромобілі. Вже як кілька років у Кривому Розі проходять роботи над вантажівкою на батарейках під назвою CoolOn. Її хочуть вивести ринку за ціною приблизно від 16 000 доларів.

Джерело: nextcar.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.