Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні відновили реєстрацію нових автомобілів

Сервісні центри МВС відновили реєстрацію нових автомобілів.

Як зазначається, станом на сьогодні, 16 березня, українці можуть:

  • замінити посвідчення водія громадянам, які за законом мають право виїзду за межі України та тим, хто залучається до оборони;
  • скласти іспити на категорії С і СЕ, в першу чергу, для громадян, які мобілізовуються до Збройних сил України, залучаються до служби в Територіальній обороні та правоохоронних органах;
  • зареєструвати нове авто придбане в автосалоні;
  • отримати дублікат свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу.

«Попереднього запису до сервісних центрів МВС немає, для отримання послуги достатньо взяти талон у терміналі у приміщенні закладу. З часом плануємо збільшувати перелік послуг. Слідкуйте за оновленою інформацією у нас на сторінці», – підсумували у відомстві.

http://

Зазначимо, міністр МВС України Денис Монастирський доручив провести комплексну роботу спрямовану на максимально можливе відновлення надання послуг, які надаються сервісними центрами МВС у відносно безпечних регіонах України.

Джерело: mmr.net.ua

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.