Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні збільшився попит на нові комерційні авто

Зростання рику важко назвати надто суттєвим, але відбулись важливі зміни у рейтингу лідерів.

Січневий ринок нових комерційних автомобілів у порівнянні з минулим роком збільшився на 6% і становив 956 машин, повідомляє Укравтопром.

Кращий результат минулого місяця продемонструвала французька марка Citroen, 188 авто якої поповнили вітчизняний парк вантажних та спец автомобілів. У порівнянні з минулим роком січневі реєстрації нових комерційних авто цієї марки збільшились у два з половиною рази.

Друге місце в рейтингу марок посіла Renault, яка рік тому була лідером ринку. Відносно січня 2021 року реєстрації нових Рено в Україні впали на 45%, до 111 од.

Незважаючи на 10 відсоткове відставання від свого торішнього результату, Fiat зберіг за собою третю позицію з показником 81 авто.

Білоруський МАЗ посів четверте місце – 77 зареєстрованих авто. У порівнянні з січнем минулого року реєстрації нових МАЗів зменшились майже на 14 відсотків.

Замикає ТОП-5 січневого ринку нових комерційних авто Ford, в заліку якого 61 реєстрація (-27% до січ. 2021р.).

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.