Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.11.2023

В Україні змінили правила для майбутніх водіїв: подробиці

Як розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, для складання теоретичного іспиту на отримання водійського посвідчення в Україні з’явився альтернативний маршрут, затверджений Кабінетом міністрів.

Цей спосіб дозволяє водіям-початківцям обирати між навчанням в автошколі та самостійним опануванням необхідних правил дорожнього руху.

Процес складання теоретичного іспиту передбачає звернення до будь-якого доступного сервісного центру МВС. Клименко також підкреслив, що з часом ця послуга стане доступною через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Окремої уваги заслуговує застосування цих нововведень до ініціативи “Автошколи для людей з інвалідністю” – програми, покликаної, серед іншого, допомогти пораненим бійцям. Надання можливості особам самостійно вивчати теоретичні аспекти значно підвищить зручність процесу їхнього навчання, зауважив Клименко.

Затверджені зміни набудуть чинності після офіційного опублікування та ознаменують зміну підходу до отримання водійського посвідчення, пропонуючи гнучкість та автономію у навчальному процесі для майбутніх водіїв в Україні.

Джерело: uamotors.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.