Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В УКРАЇНІ ЗМІНЯТЬ НОМЕРНІ ЗНАКИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Наприкінці 2020 року для електромобілів в Україні було затверджено власні номерні знаки. Від стандартних вони відрізняються кольором шрифту (біла плашка із зеленими символами) та наявністю латинських літер у серії.

У зв’язку з російською агресією деякі символи стали не актуальними. Наприклад, латинська літера Z, яка використовується після серії та номера, та позначає Zero Emission. Адже в українців вона асоціюється з окупантами, які наносять її на свою техніку та інші предмети, зробивши своєрідною свастикою.

Для того, щоб прибрати ці літери з номерних знаків електромобілів, депутати Ігор Фріс та Андрій Сторожук подали відповідне звернення до МВС України.

У відомстві відреагували дуже швидко. Як повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, вже прийняті управлінські рішення і з понеділка (9 травня 2022 року) можна буде зареєструвати електромобіль, обравши державний номерний знак із суфіксом, що починається на латинську «Y». У кирилиці вона читається як У – Україна.
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.