Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні попит на уживані авто виріс на 56%: які в тренді

За минулий місяць українці зареєстрували 51,3 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону. Така кількість реєстрацій імпортного секонд-хенду на 56% перевищило показник річної давності.

Частка старих іномарок склала майже 86% від усіх легкових автомобілів, що вперше реєструвалися в Україні.

Найпопулярнішим вживаним автомобілем місяці став Volkswagen Passat. Протягом серпня 2021 року українці зареєстрували 3327 Пасатів.

Другий результат у Renault Megane, за місяць на українські номери перейшли 2832 авто з пробігом цієї моделі.

На третьому місці Volkswagen Golf – 2697 розмитнених і зареєстрованих авто.

Продовжує список Skoda Octavia, власниками цієї моделі в серпні стали 2435 українців.

Завершує п’ятірку лідерів Ford Focus з результатом 1657 од. Всього з початку 2021 року українські номери отримали понад 301 тис. старих машин, завезених з інших країн, що на 46% більше, ніж в минулому році і в чотири з половиною рази більше, ніж нових легкових авто, зареєстрованих за той же період поточного року .

Нещодавно ми писали про найпопулярніші електромобілі серед українців: Незмінний лідер українського ринку електромобілів Nissan з часткою 52% поки міцно утримує цю позицію. S3XY Tesla на другому місці і займає, загалом, 17% українського ринку електромобілів.

Довідка Finance.ua:

  • Нагадаємо, в Україні з 15 червня розпочався пільговий період для легалізації автомобілів на іноземній реєстрації. Для яких саме автомобілів діють пільги: пільгова розмитнення стане доступне для старих автомобілів з європейською реєстрацією, з року випуску яких пройшло більше п’яти років і ввезених на територію України до кінця 2020 року. Пільги стосуються легкових авто і вантажних транспортних засобів масою до 3,5 тонни; легкові автомобілі повинні відповідати екологічному стандарту щодо вихлопних газів «Євро-2», а вантажні машини – «Євро-5». Один власник може розмитнити за пільговим механізмом тільки один автомобіль. Авто, яке підлягає пільгам, має бути тільки в особистому користуванні.
  • Нові правила розмитнення авто з США: при визначенні митної вартості автомобіля і нарахуванні податків на нього при розмитненні враховується не тільки вартість автомобіля (інформацію про реальну ціну ТЗ митниця бере від сервісів, які відстежують результати торгів на аукціонах США), але і витрати на транспортування до України.

Джерело: finance.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.