Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні пільги на ввезення електрокарів продовжили до 2026 року

В Україні продовжили до 1 січня 2026 року звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення та/або постачання транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним або декількома).

Відповідний закон набув чинності 1 січня 2022 року, передає ukranews.com.

Також до 1 січня 2026 року звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України нових транспортних засобів(у тому числі вироблених в Україні), оснащених двигунами внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням, які працюють виключно на стислому природному газі метані, зрідженому природному газі метані або біогазі.

Крім того, до 31 грудня 2035 року звільняється від оподаткування прибуток підприємств, які проводять виключно діяльність з виробництва електродвигунів, а також виробників літій-іонних (літій-полімерних) акумуляторів і зарядних пристроїв, призначених для транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, а також виробників транспортних засобів, що працюють на метані або біогазі.

У листопаді 2018 року Верховна Рада продовжила звільнення від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком операції з ввезення на митну територію України електромобілів до 2022 року.

У 2020 році продажі електромобілів скоротилися на 1% до 7 455 одиниць у порівнянні з 2019 роком.

Джерело: ecotown.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.