Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні розробляють двигуни для електромобілів

Україна має шанс зайняти своє місце у індустрії електричних автомобілів. Так, у країні активно займаються розробкою двигунів для електрокарів.

В основу проекту стали компоненти Coolon. Зараз це єдина можливість будувати прибуткове виробництво. Вже розроблено кілька стратегій розвитку, триває залучення інвесторів.

Однією з технологій є електричний двигун CoolDrive. Його повністю переробили, та зменшений прототип готуються тестувати. За підсумками випробувань буде затверджено дизайн ротора та статора.

Зараз компанія, що займається розробками, перебуває в стадії формування. Розглядаються варіанти співпраці з інженерами та інвесторами.

Джерело: mashyna.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.