Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні стане складніше отримати посвідчення водія

Українці будуть здавати на права по-новому. Тепер для отримання водійських прав потрібно буде кілька разів з’являтись для здачі іспитів.

З 24 липня в Україні запрацюють нові правила отримання посвідчення водія. Вони стосуватимуться навчання в автошколі.

Якщо раніше навчання там проходило два місяці, за якими слідували відразу два іспити, то тепер процес буде розбитий на два етапи по одному місяцю – теорію та практику. Відповідно, іспити проводитимуться після кожного окремого етапу.

Іспит з теорії залишиться незмінним – у людини є 20 хвилин, щоб відповісти на 20 питань, при цьому можна припуститися не більше двох помилок.

Теоретичне свідоцтво, отримане після успішного складання іспиту, діятиме рік. Протягом цього часу можна звернутися до автошколи для практичної підготовки.

Там також можна отримати свідоцтво про практичне навчання, яке діятиме два роки.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.