Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні хочуть оновити ПДР

До Кабінету міністрів був поданий проект постанови про внесення змін до Правил дорожнього руху (ПДР). Зміни стосуються увімкнених фар та зміни шин за сезоном.

Документ передбачає введення заборони на експлуатацію транспорту, якщо в проміжку з 1 жовтня по 31 березня на ньому установлено літні шини.

В Міністерстві внутрішніх справ пропонують стягувати штрафи з водіїв за їзду на літніх шинах взимку. Штраф — 340 грн, проте при повторному порушенні сума може бути суттєво збільшена. Також визначення отримали терміни «шина літня», «шина зимова», «шина всесезонна».

Також документ містить вимогу, про те, щоб на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами були ввімкнені денні ходові вогні. Цієї норми варто дотримуватися незалежно від пори року. Наразі ця вимога стосується лише періоду з 1 жовтня по 31 березня.

У МВС очікують, що ці зміни «позитивно вплинуть на рівень безпеки дорожнього руху та призведуть до зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод».

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.