Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.07.2023

В 2024 році Fiat 600 предстане як чарівний маленький кросовер з ДНК Jeep

Маленький автомобіль з великим характером, Fiat Seicento повертається після 13-річної перерви. Окрім назви, новий 600-й не має нічого спільного зі своїм попередником. Від тридверного хетчбека відмовилися на користь більш практичного п’ятидверного кросовера. Пов’язана з Jeep Avenger, нова модель B-сегмента побудована на платформі e-CMP2 (розробка Stellantis). На цій же платформі в 2024 році зʼявиться еквівалентна модель Alfa Romeo.

Відроджений Fiat Seicento має довжину 4,17 метра (164,1 дюйма) і може бути оснащений колесами розміром до 18 дюймів. Як ви можете легко помітити, він значною мірою перейняв стиль міського автомобіля 500 у більшому масштабі. Логотип “600” гордо стоїть спереду і по центру, а ще спереду немає значка Fiat, оскільки назва компанії розміщена лише на задніх дверцятах. В цілому, стиль миттєво впізнається, використовуючи той самий рецепт, що був прийнятий MINI при розробці Countryman на основі хетчбека Cooper.

Fiat заявляє про 360 літрів вантажного об’єму при встановлених задніх сидіннях і додаткові 15 літрів всередині салону завдяки різноманітним відсікам для зберігання. Новий 600-й розрахований на п’ятьох людей і має запас ходу в комбінованому циклі WLTP понад 400 км завдяки акумуляторній батареї ємністю 54 кВт-год. При їзді по місту заряду батареї має вистачити на понад 600 км.

Коли батарея розряджається, її можна зарядити потужністю до 100 кВт, і в цьому випадку для поповнення заряду до 80% знадобиться менше ніж півгодини. Електромотор потужністю 154 к.с. (115 кВт) забезпечує розгін від 0 до 100 км/год за дев’ять секунд. Новий кросовер, який позиціонується як старший брат Fiat 500e, також буде доступний з гібридною силовою установкою з середини 2024 року.

Інтер’єр також значною мірою запозичений у хетчбека і оснащений семидюймовою цифровою панеллю приладів, 10,25-дюймовим інформаційно-розважальним дисплеєм та аудіосистемою з шістьма динаміками. Щоб підсолодити покупку, Fiat додає електричний привод дверей багажника, автоматичний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль, а також датчики дощу і світла.

В Італії новий 600-й в чисто електричному виконанні коштує від 35 950 євро за версію Red і 40 950 євро, якщо ви переходите до версії La Prima з усіма наворотами. Виробництво розпочнеться цього місяця на заводі в Тихих у Польщі, де також вироблятиметься Jeep Avenger. У той час як останній був представлений як концепт з повним приводом, Fiat 600 буде поставлятися виключно з переднім приводом.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.