Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

“Зелений супорт” для електромобілів від Continental: менше тепла, більше запасу ходу

Електромобілі рідко використовують фрикційне гальмо. Це в свою чергу дає певний потенціал енергозбереження вже на етапі проектування.

Нові легкі гальмівні супорти від Continental обіцяють на кілька кілометрів більший запас ходу електромобілю. Кажуть, що моделі під назвою «Зелений супорт» мають менший залишковий момент тертя, ніж звичайні гальмівні супорти, а також легші. Це можливо, серед іншого, завдяки тому, що електромотор виконує більшу частину гальмівної роботи в електромобілі.

Постачальник обіцяє збільшення діапазону приблизно на один відсоток. При звичайних 400 кілометрах це відповідає збільшенню на 4 кілометри за один заряд акумулятора.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.