Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.04.2023

Гальмівні накладки TRW Electric Blue тепер повністю без міді

Оновлені гальмівні колодки TRW Electric Blue від ZF Aftermarket для електромобілів не містять міді. Вони також складаються в середньому на 13% з перероблених матеріалів і не містять органічних розчинників.

Підрозділ запасних частин ZF Aftermarket оновив гальмівні колодки TRW Electric Blue, які особливо підходять для електромобілів. Ефективність колодок була покращена, а мідь тепер не входить до складу гальмівної суміші. Хоча вміст міді протягом багатьох років був обмежений специфікаціями ECE-R90, ZF вдалося повністю відмовитися від цього важкого металу. Крім того, гальмівні колодки TRW складаються в середньому на 13% з перероблених матеріалів і не містять органічних розчинників.

Разом з подальшим зменшенням стирання – перше покоління Electric Blue вже виробляло на 45% менше гальмівного пилу, ніж звичайні фрикційні накладки – оптимізована продукція TRW ще більше знижує викиди забруднюючих речовин в навколишнє середовище, як того вимагає Євро 7. Поведінка накладок щодо шуму, вібрації та жорсткості (NVH) також була покращена.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.